Izba Komornicza w Szczecinie

O izbie

Izbę Komorniczą w Szczecinie tworzą komornicy prowadzący kancelarie w okręgu Sądu Apelacyjnego w Szczecinie i asesorzy zatrudnieni w tych kancelariach. Sąd Apelacyjny w Szczecinie, obejmuje obszar właściwości Sądów Okręgowych w: Gorzowie, Koszalinie oraz Szczecinie.

Sąd Okręgowy w Gorzowie – obejmuje obszar właściwości Sądów Rejonowych w: Gorzowie Wielkopolskim,  Międzyrzeczu, Słubicach, Sulęcinie i Strzelcach Krajeńskich.

Sąd Okręgowy w Koszalinie – obejmuje obszar właściwości Sądów Rejonowych: w Białogardzie, Drawsku Pomorskim, Koszalinie, Kołobrzegu, Sławnie, Szczecinku i Wałczu.

Sąd Okręgowy w Szczecinie  obejmuje obszar właściwości Sądów Rejonowych w: Choszcznie, Gryfinie, Gryficach, Goleniowie, Kamieniu Pomorskim, Łobzie, Myśliborzu, Stargardzie, Świnoujściu i Szczecinie.

Izbę Komorniczą w Szczecinie reprezentuje Rada Izby Komorniczej.

Rejestracja online